GMINNE IGRZYSKA DZIECI - MINI SIATKÓWKA

W dniach 13-16 grudnia w Złotniku odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w siatkówce dziewcząt i chłopców. Zawody rozgrywano systemem grupowym, każdy z każdym. O zajętym miejscu decydowała liczba zdobytych punktów.

Drużyna chłopców wygrała wszystkie swoje mecze po 2:0, przy czym połowę rozegranych setów wygraliśmy na przewagi, więc nie było łatwo. Naszą szkołę reprezentowali: Patryk Adach, Dawid Stodolski, Efraim Lewkowicz, Bartosz Strzelczak, Miłosz Miciniowski, Filip Januszewski, Jakub Chabraszewski, Adam Kalinowski, Wojciech Ślęczka.

Dziewczęta młodsze wygrały wszystkie swoje mecze. W meczach przeciwko Lubanicom i Grabikowi do rozstrzygnięcia potrzebny był tie-break. Naszą szkołę reprezentowały: Lena Januszewska, Natalia Gzyl, Lena Szwedryk, Hanna Fraszewska, Lily Cierech, Magda Jabłońska, Dagmara Kujawska, Dorota Hucał, Maria Silwanowicz.

Obie drużyny będą reprezentować naszą gminę w zawodach powiatowychDziewczęta starsze wygrały z Lubanicami oraz ze Złotnikiem, jednak uległy przeciwniczkom z Mirostowic i uplasowały się na II miejscu.

Dzięki 5 zdobytym punktom Bieniów uplasował się na miejscu drugim. Naszą szkołę reprezentowały: Anastazja Szol, Maja Kołoda, Maja Kuros, Zuzanna Karpińska, Karolina Niżnik, Gabriela Lubańska, Daria Kaźmierczak, Agata Motyl.

Gratulujemy!

D. Michalewicz