Szkoła Podstawowa w Bieniowie

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

5 lutego w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Najważniejszą częścią uroczystości były występy. Jako pierwsze zaprezentowały się dzieci z oddziału przedszkolnego, a następnie zaśpiewały i zatańczyły dzieci młodsze. Na zakończenie części artystycznej wręczyły zaproszonym Babciom i Dziadkom drobne upominki, zaśpiewały Sto lat oraz zaprosiły gości na słodki poczęstunek. Dzieci cieszyły się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swoją miłość i szacunek dla Babć i Dziadków. Było to wyjątkowe spotkanie, pełne radości, szczęścia i dumy ze swoich wnuków.


Więcej…

KONCERT EDUKACYJNY "PAN TWARDOWSKI"

7 lutego uczestniczyliśmy w koncercie edukacyjnym Pan Twardowski. Oto krótka fotorelacja.


Więcej…

BALE KARNAWAŁOWE

8 lutego dzieci z oddziału i punktu przedszkolnego uczestniczyły w balu przebierańców. Uczniowie klasy III również bawili się na swoim balu karnawałowym. Oto fotorelacja.


Więcej…

RUCH TO ZDROWIE!

Nasi najmłodsi uwielbiają zajęcia w sali zabaw. Mogą wtedy aktywnie spożytkować swoją energię, ćwiczyć koordynację wzrokowo- ruchową, umiejętności manipulacyjne i konstrukcyjne. Doskonałym sposobem na aktywność fizyczną jest również pobyt na świeżym powietrzu, lepienie bałwana oraz robienie „orzełków” na śniegu. Oto krótka fotorelacja.


Więcej…

UNIHOKEJ CHŁOPCÓW - ZAWODY REJONOWE

20 marca odbyły się zawody rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców. Finał został przeprowadzony w hali sportowej Zespołu Szkół w Żarach. W zawodach udział wzięli uczniowie z 6 szkół (SP 5 Nowa Sól, SP 8 Nowa Sól, SP Bieniów, SP 10 Żary, SP Wymiarki, SP 2 Szprotawa). Drużyna chłopców w składzie: Michał Kochanowski, Gracjan Ostrowski, Miłosz Jędrkowiak (wszyscy kl. IV), Rafał Lato, Michał Winnicki, Marek Chabiniak, Jakub Kaźmierski, Krzysztof Wiliński, Szymon Ślęczka, Dominik Korona (wszyscy kl. V), pod opieką Pana Grzegorz Kohlmana, zajęła I miejsce i zagra w półfinałach.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!


Więcej…

Strona 1 z 7

PROGRAMY I PROJEKTY (Z)REALIZOWANE PRZEZ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ