KALEJDOSKOP

15 czerwca odbyła się VIII edycja Gminnych Plenerowych Spotkań Artystycznych Kalejdoskop, w której uczestniczyło 5 drużyn z terenu naszej gminy. Zakres konkursu, przeznaczonego dla uczniów klas I-III, obejmował część teoretyczną z zakresu edukacji muzycznej oraz karaoke. Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami wokalnymi. Nad całością konkursu czuwały Panie Irena Andruszkiewicz-Baryła i Barbara Pietrzak, a naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Bartosz Budzyła, Gabriela Kaźmierczak, Julia Baryła.

Komisja, w skład której weszli: Pani Agnieszka Maj-Skobelska, Panowie Michał Senyk i Stanisław Bury przyznała I miejsce drużynie SP Bieniów. Miejsce II ex aequo przypadło SP Mirostowice Dolne, SP Sieniawa Żarska, SP Złotnik, SP Grabik. Indywidualnie wyróżniono: Julię Baryłę (SP Bieniów) oraz Jakuba Kosińskiego (SP Grabik).