OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ "BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM"

22 marca nasza szkoła była współorganizatorem gminnych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turnieju wzięły udział wszystkie szkoły podstawowe oraz gimnazja z terenu naszej gminy.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Natalia Klimkowska, Marek Chabiniak, Krzysztof Wiliński. W klasyfikacji zespołowej szkół podstawowych zwyciężyła drużyna z Sieniawy Żarskiej przed drużynami z Olbrachtowa i Lubanic. Dalsze miejsca zajęły drużyny z Mirostowic Dolnych, Złotnika, Grabika i Bieniowa. W imieniu organizatorów dziękujemy mamom (Renata Cibuch, Agnieszka Wilińska, Barbara Kaźmierska, Anna Kujawska, Katarzyna Kozicka, Iwona Ślęczka, Krystyna Zdanowicz), które upiekły dla uczestników turnieju przepyszne ciasta.