SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

20 stycznia odbyły się szkolne eliminacje do etapu gminnego Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. W kat. I (klasy 1-3) zaprezentowali się: Natalia Niżnik, Wiktoria Kmiecik, Hanna Fraszewska, Bartosz Strzelczak, Michał Domaradzki, Dagmara Kujawska, Laura Dobrucka, Izabela Chomont, Efraim Lewkowicz. Do eliminacji gminnych zostali zakwalifikowani: Efraim Lewkowicz, Izabela Chomont, Laura Dobrucka i Michał Domaradzki.

W kat. II (klasy 4-6) wystąpili: Daria Kaźmierczak, Maja Kuros, Marcin Kuchenbecker, Gabriela Lubańska, Anastazja Szol, Agata Motyl i Hubert Winnicki. Kwalifikację do II etapu uzyskali: Hubert Winnicki, Agata Motyl, Maja Kuros i Gabriela Lubańska.

W kat. III (kl. 7-8) recytowali: Wiktoria Dawidowska, Sebastian Matyasik, Patrycja Banasiak i Aurelia Kmiecik. Do eliminacji gminnych zakwalifikowano Wiktorię Dawidowską i Patrycję Banasiak.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie.