MAŁY TALENT

26 kwietnia odbył się VIII Gminny Przegląd Artystyczny Mały Talent. Naszą szkołę w kategorii piosenka reprezentowała grupa w składzie: Remigiusz Dobrucki (z punktu przedszkolnego), Nicola Kazimierczak i Martyna Senyk (z oddziału przedszkolnego). Tytuł Mały Talent 2013 za piosenkę Śmieszna piosenka zdobyła Martynka Senyk.

Gratulujemy naszym maluszkom udanych występów!

16 kwietnia po raz kolejny sportowe szczęście dopisało reprezentacji naszej szkoły w piłce nożnej. Podczas Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt nasza drużyna zdobyła II miejsce. Oto reprezentacja naszej szkoły: Anita Bożek, Katarzyna Sokulska (kl. III), Klaudia Bundzylak, Julia Baryła, Kaja Łahucik (kl. IV), Julia Kulasz, Klaudia Jaszczyszyn (kl. V), Barbara Stora, Weronika Wilińska i Natalia Klimkowska (kl. VI). Opiekunem dziewcząt był Pan Grzegorz Kohlman.