HALLOWEEN PO HARCERSKU

W dniach 8-10 listopada harcerki z naszej szkolnej 2DSH "Nirvana" ponownie odwiedziły "Leśny Dwór" w Świbnej. Tym razem biwak odbywał się pod hasłem "Halloween po harcersku". W piątkowy wieczór, po przydzieleniu do pokoi, wszyscy udali się na świecowisko. Śpiewy i pląsy sprawiły, że na każdej twarzy zagościł szeroki uśmiech. Kilka godzin później przyszedł czas na nieco powagi, ponieważ byłyśmy obecne przy składaniu przyrzeczenia harcerskiego przez druhny z DH "Kamyki", po którym niektóre z nas udały się na nocne śpiewogranie. W sobotę, wypoczęte, wzięłyśmy udział w biegu patrolowym. Rozwiązywałyśmy zadania, szyfry oraz wykazałyśmy się nieco wiedzą medyczną. Następnie, już w "Leśnym Dworze", wykonałyśmy prace plastyczne. Po tym, każdy przebrał się we wcześniej przygotowane stroje halloweenowe, aby bawić się na harcerskiej dyskotece. W niedzielę przyszedł czas na pożegnania, podczas których już planowałyśmy kolejną wizytę w Świbnej.

Paulina Rozkrut (kl. 3a)

W dniach 8-10 listopada harcerki z naszej szkolnej 2DSH „Nirvana" ponownie odwiedziły „Leśny Dwór" w Świbnej. Tym razem biwak odbywał się pod hasłem „Halloween po harcersku". W piątkowy wieczór, po przydzieleniu do pokoi, wszyscy udali się na świecowisko. Śpiewy i pląsy sprawiły, że na każdej twarzy zagościł szeroki uśmiech. Kilka godzin później przyszedł czas na nieco powagi, ponieważ byłyśmy obecne przy składaniu przyrzeczenia harcerskiego przez druhny z DH „Kamyki", po którym niektóre z nas udały się na nocne śpiewogranie. W sobotę, wypoczęte, wzięłyśmy udział w biegu patrolowym. Rozwiązywałyśmy zadania, szyfry oraz wykazałyśmy się nieco wiedzą medyczną. Następnie, już w „Leśnym Dworze", wykonałyśmy prace plastyczne. Po tym, każdy przebrał się we wcześniej przygotowane stroje halloweenowe, aby bawić się na harcerskiej dyskotece. W niedzielę przyszedł czas na pożegnania, podczas których już planowałyśmy kolejną wizytę w Świbnej.

Paulina Rozkrut (kl. 3a)