GMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ KLAS 7-8

4 stycznia w Bieniowie odbyły się gminne zawody w siatkówkę chłopców i dziewcząt z klas 7-8. W turnieju dziewcząt do rywalizacji przystąpiły zespoły z Bieniowa oraz Lubanic. Po zaciętym meczu Bieniów wygrał 2:1 po tie breaku. Tym samym wygrał zawody i będzie reprezentował naszą gminę na zawodach powiatowych. Naszą szkołę reprezentowały: Anastazja Karmonik, Maja Kołoda, Paula Reginia, Julia Ostrowska, Maria Silwanowicz, Karolina Kostek oraz Laura Dulik.

Do turnieju chłopców przystąpiło 5 zespołów ze szkół w Bieniowie, Grabiku, Olbrachtowie, Sieniawie Żarskiej i Mirostowicach Dolnych. Turniej rozegrano systemem grupowym każdy z każdym. Zawody wygrali zawodnicy z Mirostowic Dolnych. Bieniów zajął II miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Chabraszewski, Miłosz Miciniowski, Filip Januszewski, Gabriel Dobrucki, Tomasz Stodolski i Krzysztof Soból.

Dariusz Michalewicz