ELIMINACJE GMINNE TURNIEJU BRD

11 kwietnia odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów naszej gminy.

W klasyfikacji zespołowej szkół podstawowych zwyciężyła drużyna z Sieniawy Żarskiej. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Lubanic, a trzecie- drużyna ze Złotnika. Na miejscach IV-V (ex aequo) znalazły się drużyny z Bieniowa i Grabika. Miejsce VI przypadło reprezentacji Mirostowic Dolnych, a VII- drużynie z Olbrachtowa. W klasyfikacji zespołowej gimnazjów zwyciężyła reprezentacja Grabika przed drużynami z Mirostowic Dolnych i Bieniowa.

Nad sprawną organizacją turnieju czuwał zespół w składzie: Mirosława Skiba, Katarzyna Kopernicka i Dariusz Michalewicz.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w eliminacjach powiatowych.